Kurumsal kimlik bir firmanının veya kurumun  sektöründeki hedeflerine kısa yoldan ulaşması için tasarlanmış olan kişiliğidir. Firma adınızı markalaştırmak  için en önemli adımlardan birisidir. Kurumsal kimlik kuruluşun logosundan ambalajına, dekorasyonundan yazı biçimlerine kadar uyum içinde ve belli standartlarla kendi kimliğini yansıtmasını sağlar. Firma kurulduğu andan itibaren Kurumsal kimlik oluşturulmasında, markanın yaratılmasından başlayıp marka tescili kadar, logo hazırlanması, antetli kağıdından fatura hazırlanmasına kadar kurumsal kimlik sürecinin içerisindeyiz. Şirket profilinin ilk önizlemesi, işine verdiği önemi Kurumsal Kimlik Tasarımı ile verilmektedir. Kurumsal kimliğin iyi nitelikte ve profesyonel eller ile hazırlanmış olması müşteri portfolyonuzu genişletmek ve şirket imajınızı güçlendirmek için en büyük unsurdur. İyi bir kurumsal kimlik  şirket imajının yanı sıra itibarınızı da güçlendirecektir. Markanızın kurumsal yapısını tamamlamak için reklam tasarım konusunda da hizmet vermekteyiz.

Kurumsal Kimlik Kapsamındakiler :

- Firma ve Hizmet Adı

- Marka Kimliği: Marka isminin bulunması, isim haklarının tescil edilmesi, logo çalışması, logonun etiket, ambalaj gibi farklı alanlarda kullanımı vb. kapsamaktadır.

- Logo / Amblem Tasarımı : Firmanızı en iyi şekilde yansıtacak, doğru renkler ve uygun yazı karakterleri ile Logo tasarım hizmetimiz kurumsal kimlik hizmetlerinin içerisindedir.

- Basılı Materyallerin Tasarımı: Antetli Kağıt, Zarf, Devam Kağıdı, Kartvizit, Cepli Dosya, CD gibi bir çok basılı materyallerde Kurumsal Kimlik Hizmetine dahildir.

- Muhasebe Evrakları

- Faaliyet Raporları ve Firma Tanıtım Kitapları

- Değerli Evrak, Çek ve Kupon

Broşür / El İlanı Tasarımı

Firmanızı yansıtacak, kampanyalar veya bilgilendirmeleri kapsayan  müşteri odaklı dikkat çeken broşür tasarımları da Ayhaner Medya tarafından hazırlanmaktadır. Broşürleriniz  müşteri portfolyonuzu genişletecek düzeyde olup müşteri çekme odaklı olmalıdır. Aynı zamanda müşteri ile iletişim dilinizdir. Profesyonel firmalar ile güzel bir şekilde hazırlanması firma imajı açısından yararlı olacaktır. Ayhaner Medya ile profesyonel tasarım çözümleriyle tanışıp firmanız için en iyi olanı yaptırabilirsiniz.


KURUMSAL KİMLİK FİYAT TEKLİFİ ALMAK İSTERMİSİNİZ?

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image