Markanızı Tescil Ettirin

Marka, sektörde bulunan hizmet ve ürünlerin birbirinden ayrılmasını sağlayan özgün formatlardır. Bunlar marka ismi, logolar, ambalajlar, renkler gibi görsel öğeler olabilir. Tescil ise, üretilen ürünün korunmasına yardımcı olan bir süreçtir. Şirketi ve ürünü koruyan bu sistemde söz sahibi, tescil edilen markayı ilk kez düşünen, bir ürün ya da hizmette kullanan ve kullanımına devam eden kişidir. Markanızı tescil ettirmediğiniz sürece sizin olmuş sayılmaz. Markaların tescil edilmesi ve korunması  Türk Patent Enstitüsü tarafından yapılmaktadır. Ticaret Odası tescili, esnaf odası vb. tesciller markanızın ve patentinizin korunmasında geçerliliği bulunmamaktadır. Tescil işlemlerinizi kendiniz yapmayacaksanız, profesyonel bir ekiple çalışmanız gerekmektedir. Bu konuda Ayhaner Medya devreye girmektedir. Bizimle iletişime geçerek detayları konuşup markanzı tescil ettirebilirsiniz. Siz de:

-Ürün ve hizmetlerinizi korumak,

-İsminizin diğer firmalar tarafından kullanılmasını engellemek,

-Logonuzu ve renklerinizi korumak

-Ayırt edilmek,

-Kurumsal kimlik hizmetini tamamlamak,

-Rakiplerinizi geride bırakmak

-Markanıza sahip çıkmak istiyorsanız marka tescili yaptırmalısınız.

Tescilinizi Güvenilir Ellere Bırakın!

Marka tescili uzun ve yorucu bir süreç. Firmanıza ayrıyetten bir yük bindirmemek ve bu süreci hızlandırmak için profesyonel tescil firmaları ile çalışmalısınız. Sektörünüzde fark yaratacak bir isminiz olsun istiyorsanız Ayhaner Medya ile marka danışmanlığı hizmetide alabilirsiniz. Tescil işlemlerinden önce:

-Firma ve sektörüne göre logo kimliği belirlenmeli.

-Markaların okunurlukları kolay olmalıdır.

-Tescil Aşamalarında sorun çıkmayacak şekilde düzenlenmelidir.

-Marka ismi hatırlanabilir ve sade olmalıdır.

-Diğer markalardan ayırt edici özellikleri olmalıdır.

Ayhaner Medya - Marka Tescil Deneyimi

12 – 14 ay gibi büyük bir süreci kapsayan marka tescil işlemlerinizde sizin yerinize Ayhaner Medya ekibi çalışacak. Marka tescilinizi 10 yılda bir yenilediğinizde kullanmaya devam edebileceksiniz. Bir çok işinizin arasında bir de marka tescil işlemleri ile uğraşmak istemiyorsanız, Ayhaner Medya ile profesyonel destek alabilirsiniz.

Marka tescilinizi yaptırmazsanız;

-Rakipleriniz markayı sizden önce tescilleyip ürün hakkınızı elinizden alabilir.

-Logo ve Renkleriniz çalınabilir.

-Firma isminizi değiştirmek zorunda kalırsınız.

-Marka değerinizi kaybedersiniz.

Kaydet

MARKA TESCİL BİLGİ TALEP FORMU

Kaydet

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image