Sosyal Medya Sistemlerinde Niçin Yer Almalısınız?

Sosyal medya sistemlerinde bulunmanızı gerektirecek en önemli etken  müşterilere doğrudan ulaşabilmeniz, düşük maliyet ve kolay kullanım olmasıdır. Kurumunuzun sunmuş olduğu hizmetler, ürünler sosyal medya sistemlerinde ne kadar bahsedilirse, firma gücünüz bu doğrultuda artmış olur. Firmanız sosyal medya üzerinde ne kadar çok aktif olursa, müşteriler sizi hakkınızda konuşarak tavsiyelerde bulunacaklardır. Bu nedenle sosyal medyadaki varlığınız firma gücünüzü arttırırken, itibarınızı da arttıracaktır.

Sunduğumuz Hizmetler

İçerik Yönetimi:

İtibarınızı ve firma gücünüzü arttırmadaki en büyük unsur  sosyal medyadaki varlığınızdır. Sürekli aktif olan bir alanı ise sürekli takip edip beslemek gerekmektedir. Firmanın/Markanın  sektörüne ve yapacaklarına ilişkin haberler bilgilendirmeler müşterilerin sizi daha iyi anlamasını sağlamaktadır. Yapılan içerik planları sosyal medya hesaplarında  markanızın temsilidir ve sizi doğrudan temsil edeceği için kullanılan dil, imla kuralları, yazılan yazılar ve paylaşılan içerikler bile firma imajınızı etkilemektedir. Bu alanda Ayhaner Medya devreye girmektedir. Profesyonel sosyal medya hizmeti almak için site üzerinden doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda www.sosyalhesabim.com sitemizden detaylara erişebilirsiniz.

Dijital Medya Takibi:

İnsanlar siz sosyal medya hesaplarında var olmasanızda sizin hakkınızda konuşuruz. Burada önemli olan sizin nasıl onlara ulaşabildiğinizdir. Ayhaner Medya olarak sosyal medya danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Facebook, Twitter, İnstagram vb. sosyal medya hesaplarını profesyonel şekilde yönetmekteyiz. Günlük veya haftalık tasarım eklemekteyiz. Özel günlerde özel ilan mesaj yayınlamaktayız. Uygun kitleleri takip edip bizi takip etmelerini sağlamaktayız.. Paylaşılan içeriklerin dili, müşterlerine uzlaşma yolları ve sürekli eklenen içerikler ile, görseller ile sosyal medya hesabınızı canlı tutup beslemekteyiz.

Sosyal Hesabım:

Bünyemize bağlı olan www.sosyalhesabim.com site adresini ziyaret ederek detaylı şekilde bilgi edinebilirsiniz. Bizimle çalışma kararı aldığınız zaman bizimle iletişime geçip detayları görüşebilirsiniz. İçerik planlaması, içeriklerin ve tasarımların ne sıklıkla hesaplarda paylaşılması gibi bir çok detayları görüşebilirsiniz.

Kaydet

SOSYAL MEDYA HESAP YÖNETİMİ TEKLİF TALEP FORMU

Kaydet

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image