Herhangi bir firmanın kurumsal kimliğinin tanıtılması, yaptığı işler ve faliyetlerinin yansıtılması amacı ile ulusal ve uluslararası ağ platformlarında yayınlana online sitelere, website denir. Metin, video, ses kayıtları veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçları kullanarak oluşturulan kısımlar web sayfalarını, aynı sistem altındaki bütün web sayfalarının bir araya gelmesi ile oluşan bütün de internet sitesini oluşturmaktadır. Websitesi firmanın kendini ifade edebildiği, sektörünün yaptığı işleri, portfolyosunu, faliyetlerini, referanslarını tanıtabildiği en büyük ve en önemli araçtır.

Web Tasarımın Önemi ve Firmanıza Katacağı Değerler

Firmanıza özgü webtasarım yaptırmak ve başarıya ulaşmak oldukça önemlidir. İnternet dünyasında yerini almayan kurumların, sektörde geri kaldığı düşünülürse ilk olarak kurumsal imajınızın oluşturulmasında yarar var. 

- Websitenizle beraber size yakın ya farklı coğrafyada yaşayan müşteriler eşit olacak, hepsine eşit düzeyde kendinizi duyurabileceksiniz.

- Firmanıza webtasarım yaptırmanız, firma imajını ve itibarını güçlendirecektir.

- Web tasarım yaptırarak müşterilerinizi kampanlayalar ve faliyetler hakkında bilgi sahibi yapabilirsiniz.

- 7/24 açık olması sayesinde e-ticaret çözümlemesi olan ve satış yapılan siteler gece gündüz para kazandırmaya devam edecektir.

- E-Ticaret sistemleri ile satış miktarları en üste çıkacaktır.

- Arama motorlarında bulunup yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

- Satış ve pazarlama gelirleri ciddi şekilde artış gösterecektir.

- Web siteler profesyonellik göstergesi olarak algılanır.

 

Ayhaner Medya Web Tasarım Hizmetleri

Ayhaner Medya firmanızın iletişim gücünü, itibarını, satışlarını yükseltecek, portfolyosunu genişletecek Web tasarım hizmeti vermektedir. Profesyonel çözümler ile rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz. Detaylar ve izlemeniz gereken yollar için bizimle iletişime geçin

Kaydet

WEB TASARIM FİYAT TEKLİFİ ALIN

Kaydet

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image