Ayhaner Medya - Reklam Tasarım ve Basılı Medya Hizmetleride Yenilikler Sunar

Ayhaner Medya, 10 yılı aşkın süredir  alanında uzman Grafik Tasarımcıları, Web tasarımcıları, Web programcıları, SEO uzmanları ve  Reklam danışmanları ile sektörel ve profesyonel çözümler sunan reklam ajansıdır.

Sektörde öncü firma olmanın yolunun azim ve çok çalışmaktan geçtiğinin farkında olan Ayhaner Medya, %100 memnuniyet odaklı, özgün, kaliteli, güvenilir proje yönetimi, profesyonel tasarım ve reklam servisi ile etkin ve kâr getiren sonuçlara daha hızlı ulaşmanızı sağlıyor. Beklentilerinizi karşılan grafik ve web tasarım hizmetleri sunan Ayhaner Medya tasarım ekibi, kalitenin yanı sıra özgün ve kreatif tasarımlar ile sektörünüzü farklılaştırıyor. 7/24 teknik destek sağlayıp sorunlarınıza çözüm getiren ekibimiz klasik reklam ajansı mantığını bir kenara bırakıp, marka ve kurumsallaşma ile ilgili sorunlarınıza farklı bir pencere açar. 

Vizyon

Ayhaner Medya olarak vizyonumuz, 21. Yüzyılda gelişen ve değişen reklam anlayışını yakından takip ederek reklam ve internet sektöründe Profesyonel ve Sektörel çözümler sunmak anlayışı ile yenilenerek büyümektir.

Misyon

Ayhaner Medya olarak misyonumuz, 10 yılı aşkın tecrübemiz ile firmamızdan hizmet alan özel ve kamu kuruluşlarına yenilikçi, yaratıcı, kapsamlı, kişi ve kurumlara özel, çeşitli beklentilerini ve gereksinimlerini karşılayan yüksek derecede ihtisaslaşmış kaliteli ürün ve hizmetlerin sunumu ile katkı sağlamaktır.

NELER YAPIYORUZ?

Web, grafik tasarım ve reklam hizmetlerinde sınırsız ve sorunsuz destek anlayışı ile kurulan Ayhaner Medya, marka danışmanlığından logo tasarımına kadar iyi ve profesyonel bir ajansta olması gereken her hizmeti müşterilerine sunuyor. Marka ve iletişim stratejileri geliştirerek uygulama sonuçlarını analiz ederek kusursuz mükemmellikte bir çözüm ortaklığı sağlıyoruz. Kalite Baskı, Online Tasarım, Sosyal Hesabım, Trabzon Avm, Medya Start ve Büyük Gün sitelerimizde sektörel olarak her kesime hitap etmekteyiz. 

Web Sitelerimizde Yaptığımız İşler

www.kalitebaski.com : Grafik - Web Tasarım ve Matbaa işleri. Sitede bulunan kategorilerden  ihtiyacınıza yönelik tasarımın kategorisini seçip beğendiğiniz tasarımı kendinize göre düzenleyip baskı siparişini verebilirsiniz. Uygun fiyat politikasında ve Yüksek kalite standartlarında siparişiniz basılıp evinize gelsin.

www.sosyalhesabim.com : Sosyal medya danışmanlığı gerektiren işlerde sitemizi ziyaret edip, detayları inceleyip sosyal medya hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel medya yönetim ekibi sayesinde sosyal medya hesaplarınız yönetilip, günlük - haftalık veya aylık olarak düzenli içerik ve tasarım eklenmektedir. Hizmet sayesinde marka bilinirliğinizi ve güvenilirliğinizi yükseltebilirsiniz. 

www.medyastart.com : Firmanıza uygun tasarımı doğru tasarımcı ile çalışmak için Medya Start'ı ziyaret edebilirsiniz. Ayhaner Medya sistemi olan Medya Start bir çok tasarımcıyı bünyesinde barındıran, firma sahibi ile tasarımcıyı buluşturan bir platformdur. Sisteme girip, medya starta kaydını yaptırmış profesyonel tasarımcılardan birini seçip, istediğiniz çalışmayı özgün ve kreatif şekilde yaptırın.

www.buyukgun.com : Ayhaner Medya sistemi olan Büyük Gün, özel günlere yönelik bir tasarım platformudur. Özel gün seçip çıkan tasarımlardan beğendiğinizi seçip, kendinize göre düzenleyip yüksek kalite standartlarında baskısını yaptırabilirsiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun siparişiniz evinize gelsin.

www.onlinetasarim.com.tr : Firmanıza uygun tasarımı doğru tasarımcı ile çalışmak için Online Tasarım'ı ziyaret edebilirsiniz. Ayhaner Medya sistemi olan Online Tasarım bir çok tasarımcıyı bünyesinde barındıran, firma sahibi ile tasarımcıyı buluşturan bir platformdur. Sisteme girip, Online Tasarım kaydını yaptırmış profesyonel tasarımcılardan birini seçip, istediğiniz çalışmayı özgün ve kreatif şekilde yaptırın.

www.wsmart.com.tr İnternet Hizmetleri, web tasarım, hosting, alan adı tescil hizmetleri sunar.

www.trabzonavm.com : Trabzon ilinde  hangi yicek nerede yenir, hani otel daha uygun, hangi mağaza daha yakın gibi aklınıza takılan soruları gideren Ayhaner Medya'ya bağlı websitesidir. Kısaca anlatmak gerekirse trabzon ilindeki firma rehberidir.

Vizyonumuz

Ayhaner Medya olarak vizyonumuz, 21. Yüzyılda gelişen ve değişen reklam anlayışını yakından takip ederek reklam ve İnternet sektöründe Profesyonel ve Sektörel çözümler sunmak anlayışı ile yenilenerek büyümektir. Uygun fiyat politikası ve yüksek kalite standartlarımız ile uygun fiyata en iyi hizmeti vermektir. Daha fazla ihtiyaca yönelik hizmetler vererek daha büyük kesime hitap etmek de vizyonumuz arasında yer almaktadır.

Misyonuz

Ayhaner Medya olarak misyonumuz, 10 yılı aşkın tecrübemiz ile firmamızdan hizmet alan özel ve kamu kuruluşlarına yenilikçi, yaratıcı, kapsamlı, kişi ve kurumlara özel, çeşitli beklentilerini ve gereksinimlerini karşılayan yüksek derecede ihtisaslaşmış kaliteli ürün ve hizmetlerin sunumu ile katkı sağlamaktır. Sahip olduğumuz değerleri korumak ve güç geçtikçe hızla büyüyerek daha çok ihtiyaca yönelik çalışmalar yapmaktır.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image