KALİTE BASKI | Online Matbaa Platformu

Matbaa, dijital baskı, lazer kesim, cnc kesim ürünlerini online tasarım hizmeti ile sunan profesyonel web to print sistemimiz; müşterilerine bir çok yönden kolaylık sağlayan fonksiyonel bir portaldır. Baskılı ürünler ve tasarım konusundaki deneyimlerimizi aktardığımız bu projede çalışma yükle sistemi, fonksiyonel özel tasarım servisi, fiyat hesaplama, özel teklif oluşturma gibi bir çok özellik bulunmaktadır.

Kalite Baskı ismine yakışır kalite de ürünler üretmek ve profesyonel tasarımlar oluşturmayı prensip edinmiştir. 50.000 TL'lik yatırımla altyapısı, hizmet ekibi, freelancer grafiker sistemiyle Türkiye'nin en profesyonel W2P sistemidir. Arşivinde binlerce hazır tasarım şablonu barındıran KaliteBaski.com baskı dahil bir çok üründe ücretsiz tasarım hizmeti sunmaktadır.

Hazır şablonlar ayrıca ücretsiz olarak güncellenmektedir. Her konuda müşterilerine destek olan ve çözüm bulan kalite baskı Kartvizit, Broşür, Katalog, Magnet, Afiş, Billboard, Raket ve benzeri ürünler sunmaktadır.

Kalite Baskı'dan Matbaa Siparişi vermek için tıklayın.

 

ONLİNE TASARIM | Online Matbaa Platformu

5 Yıldır hizmet veren online tasarım bir çok başarılı medya tasarımı oluşturmuş yüzbinlerce baskı yaparak müşterilerine sunmuştur. Online Tasarım editörü, özel tasarım servisi, hazır şablonlar, baskı talebi oluşturma, fiyat hesaplama gibi bir çok fonksiyonel özelliğe sahip onlinetasarim.com.tr reklam tasarım konusunda Türkiye'nin ilk web to print sistemlerinden birisidir.

Yayın hayatı boyunca binlerce tasarım ve baskı ürünü hazırlayan online tasarım; matbaa, dijital baskı, lazer kesim, cnc kesim, grafik tasarım hizmetleriyle öne çıkmaktadır. Online Tasarım broşür, kartvizit, katalog, afiş, magnet, dergi, kitap, folyo baskı, baskes, tabela, yönlendirme tabelaları ve daha bir çok reklam ürünü sunmaktadır.

Online Tasarım logo ve amblem tasarımda bugüne kadar yüzlerce çalışma yapmış ve beğeniyle karşılanmıştır. Kurumsal Kimlik ve logo tasarım çalışmalarınızı onlinetasarim.com.tr'de yapabilirsiniz.

Online Tasarım'da Çalışma Yaptırmak için tıklayın

 

SOSYAL HESABIM | Sosyal Medya Danışmanlık Portalı

Günümüzün en önemli iletişim araçlarından birisi olan sosyal medya ağları işletmeler içinde önemli bir tanıtım aracı haline geldi. Bir çok kurum / işletme sosyal medyada daha fazla insana ulaşmak için çeşitli yöntemler uygulamaktadır. Sosyalhesabim.com bu konuda müşterilerine hizmetler sunmaktadır. Daha aktif ve güncel hesaplarla daha fazla insana ulaşmak ve takipçi sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yürütür.

Facebok, Instagram, Twitter, Linkedin, Google Plus gibi sosyal medya araçlarını sizin adınıza yönetir daha aktif ve profesyonel görünüm oluşturur. Ayrıca reklam araçlarını sizin adınıza optimize edip reklamlarınızı tasarlar. Sosyal Hesabım hizmetleriyle web sitenize daha fazla ziyaretçi, işletmenize yeni müşteriler kazandırır.

SosyalHesabim.com hizmet paketlerini görmek için tıklayınız.

 

WSMART | Web Yayın Portalı

Web tasarım, hosting, alan adı tescil gibi bir çok hizmeti bir arada sunan akıllı web site yayınlama aracı WSmart.com.tr 2017 yılında yayın hayatına başladı. Akıllı web yönetim sistemiyle sektörünüz ne olursa olsun size uygun çözüm sunar. Web sitenizin oluşturulmasında profesyonel rehberlik hizmeti verir. Sizin adınıza içerikler oluşturur. Sizi en iyi şekilde anlatan sayfalar tasarlar.

WSmart.com.tr 10 yıllık tecrübenin ve bilgi birikiminin bir sonucu olarak doğmuştur. WSmart Sistemi ve hizmet anlayışı profesyonel hizmet almak isteyen her işletme ve kurum için önemli avantajlar sağlar. Ekonomik web paketleri, kurumsal web tasarım, e-ticaret sistemi ve daha bir çok seçenek ile ihtiyacınız olan bir web ürünü Wsmart.com.tr'de

WSmart Web Paketlerini görmek için tıklayınız

 

MEDYA START | Tasarım Yarışma ve reklam portalı

Zor beğenenler, daha fazla tasarım alternatifi görmek isteyen kişi/kurum/firmalar için tasarım yarışması düzenleyebileceği tasarım portalı Medya Start 2017'de hizmete açıldı. Medya Start logo tasarım, maskot, reklam filmi, 3D Çizim ve daha bir çok tasarım türünü hazırlatabileceğiniz profesyonel medya portalıdır. Tasarım bütçenizi belirleyip katılımcı tasarımcıların çalışmalarını değerlendirin. En profesyonel çalışmaya sahip olmak için bir çok alternatifi bir arada görün.

Medya Start'ta Proje başlatmak için tıklayın

 

TRABZON AVM | İşletme rehberi

Trabzon'da nerede yemek yenir, nerede kalınır, nereye gidilir, nereden alışveriş yapılır? bu sorulara etkili yanıtlar veren Trabzon Avm işletme rehberi ücretsiz hizmetleriyle Trabzon'daki firmalara hizmet vermektedir. Trabzon Avm kategorili rehberinde ve gelişmiş arama seçenekleriyle aradığınızı kolayca bulmanızı sağlar. İşletme rehberine eklenen firmalar arama motoru sonuçlarında daha fazla öne çıkar.

Trabzon Avm işletme rehberi Trabzon ve İlçeleri dahil olmak üzere bir çok sektörden firmanın tanıtımını yapar. Tüm üye firmalarımızın özel sayfaları oluşturulur resim galerisi, konum bilgisi iletişim formu ve adres ve telefon bilgileri yer alır. Firmalar ayrıca fırsatlarını kampanyalarını ücretsiz olarak Trabzon Avm'de yayınlar.

Trabzon Avm'ye işletmenizi eklemek için tıklayınız.

 

BÜYÜK GÜN : Etkinlik Ürünleri Portalı

buyukgun.com yaklaşan önemli günleriniz için etkinlik ürünlerine ulaşmanızı sağlar. Önemli günler için tasarımlar ve tasarım ürünleri, resmi ve dini bayram kutlamaları, anma ve diğer tüm etkinlikler için tasarım şablonları sunar. Üye olan kullanıcılarına yaklaşan önemli günler için uyarı mesajları atar. Doğum günleri, nişan, evlilik ve diğer tüm özel günler için tasarım ve tasarım ürünleri buyukgun.com'da

Buyukgun.com ürünlerine ulaşmak için tıklayınız

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image