Sıkça Sorulan Sorular

1- Kurumsal Kimlik Öğeleri Neleri İçermektedir?

-Kurumsal kimlik öğeleri firmanın hangi sektörde bulunduğuna göre değişmektedir. Sabit olan logo, kartvizit, antetli kağıt vb. gibi öğeler dışında yanında gelecek öğeler değişmektedir. Örneğin bir sağlık kurumunun kurumsal kimlik öğelerine yönlendirme tabelaları dahil olurken, bir gıda firmasında kurumsal kimliğe etiketler dahil olmaktadır.

2- Kurumsal Kimlik Çalışmalarının Vektörel Halleri Teslim ediliyor mu?

- Hazırladığımız kurumsal kimlik öğelerinin hepsi müşterilerimize eksiksiz olarak vektörel halleriyle birlikte teslim edilmektedir. Böylece gelecek de oluşabilecek sorunların önüne geçilebilmektedir.

3- Grafik Tasarım Alanında Matbaa(Baskı) Hizmeti Veriyor musunuz?

- Evet. Grafik tasarım hizmetlerimizin yanı sıra baskı hizmetide vermekteyiz. Uygun fiyata yüksek kalite standartlarında hızlı bir şekilde baskı gerçekleştirip Türkiye'nin her bölgesine teslimatını yapmaktayız.

4- Nasıl bir E-Ticaret Sistemi Kullanmalıyım?

- Ayhaner Medya olarak en önemli hedefimiz müşterilerimizi doğru anlayıp isteklerine cevap verebilmemizdir. Bu yüzden sizi ve amacınızı anlayarak size en uygun ve kaliteli e-ticaret paketini ortaya çıkarmaktayız. Binlerce üründen oluşan portallar kurabildiğimiz gibi, butik e-ticaret sistemleri de kurabilmekteyiz.

5- Web Sitenin Firmama Nasıl Bir Katkısı Olur?

- Web siteniz sizi internetteki kurumsal kimliğinizdir. Firmanızı en iyi şekilde tanıttığınız bir platformdur. Web site, firmanıza güvenilir bir imaj katmaya yardımcı olur. Daha fazla kesime ulaşıp, daha fazla müşteri portfolyonuza sahip olmanızı sağlar.

6- Reklam Danışmanlığı Hizmetinin Firmama Katkısı Nedir?

- İnternet üzerindeki reklamların yönetimi ve reklam tasarımları, marka bilinirliği arttırma, güvenilir imaj yaratma ve yüksek müşteri kitlesine ulaşma imkanı sağlar. E-Ticaret gibi bir sisteminiz için reklam danışmanlığı hizmetimizi almanız, geniş kitleye hitap ediceğinizden dolayı satışlarınızda da ciddi artışlar görülür.

7- Sosyal Medya Hesaplarımızın Yönetimini Nasıl Yapıyorsunuz ?

- Firmanıza ait sosyal medya hesaplarınıza düzenli olarak içerik ve tasarım girerek, özel günlerde mesajlar paylaşımlarda bulunarak kullanıcı dikkati çekme odaklı çalışıyoruz. Marka bilinirliğini arttırma ve müşteriyle etkili bir iletişim halinde bulunmaya yardımcı oluyoruz. Bu sebeple tavsiye önerileri görebiliyor, sizi bu konuda bilgilendirebiliyor ve müşterilerinize daha kaliteli hizmet vermenizi sağlıyoruz.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image